Spawacz WIG 141/ FM3; FM5 i Spawacz COMBI 141/111 FM3; FM5

Enitec GmbH

Niemcy, Belgia, Holandia, Luxemburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudni SPAWACZY prowadzących własną działalność gospodarczą lub pracowników na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą jako:

Spawacz WIG 141/ FM3; FM5

Spawacz COMBI 141/111 FM3; FM5

Przy budowie instalacji przemysłowych i rurociągów na terenie Niemiec, Belgii, Luxemburgu i Holandii

Oferujemy:

  • Stałą; długoterminową pracę na terenie Niemiec, Belgii, Luxemburgu i Holandii dla pracowników na umowę lub prowadzących własną działalność gospodarczą w wyżej wymienionych kierunkach
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia za godzinę pracy
  • Pomoc w rozszerzeniu kwalifikacji w kierunku spawania
  • Dla osób pracujących na umowie oferujemy dodatkowo:
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie- również dla członków rodziny
  • Zwrot kosztów podróży i dojazdu do pracy
  • Wynagrodzenie urlopowe

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy przesłać swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Kontakt telefoniczny: + 49 (0) 2323 – 94 62 550 Rozmawiamy po polsku, niemiecku i angielsku

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: Spawacz, WIG, WIG 141, Spawacz WIG, Spawacz COMBI, ślusarz, monter, COMBI, COMBI 141, FM3, FM5, spawanie, zbrojarz, mechanik, budowa, instalacje, rurociąg, niemcy, praca za granicą

Prezentacja firmy

Enitec GmbH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości