Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters posiadająca wpis do kraz pod nr 7132, obecnie dla swojego Klienta, firmy z branży metalurgicznej, w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukuje osoby na stanowisko: Spawacz TIG

Zakres obowiązków:
- spawanie rurociągów w stali czarnej i białej

Nasz Klient oferuje:
- pracę na okres przynajmniej 10 miesięcy
- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, przy dużym projekcie
- stawka 25 – 30 zł netto, uzależniona od posiadanego doświadczenia
- pomoc w zakwaterowaniu dla osób dojeżdżających

Miejsce pracy: Świnoujście

Zainteresowane osoby proszone są o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i skany certyfikatów).

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: TIG/Ś/10/2013
Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wymagania

- doświadczenie przy spawaniu rur metoda TIG
- aktualne certyfikaty HL-045, grupa materiałowa 5 lub 6
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
10 miesięcy
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy