Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. komandytowa (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Spawacz TIG

Zakres obowiązków:

- spawanie blach i rur ze stali nierdzewnej i czarnej
- spawanie dla różnych branż przemysłowych

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza TIG
- dobra znajomość rysunku technicznego
- dokładność i rzetelność

Mile widziane:

- aktualne certyfikaty 141
- komunikatywna znajomość języka francuskiego
- gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji