Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy In Person cert MGiP 698 poszukuje dla swojego klienta w Barendrechcie( regio. Rotterdam ) spawaczy Tig .
Praca polega na spawaniu cienkich blach RVS (gr 5) .
Do obowiazków należą także drobne prace ślusarskie (m.i.n. szlifowanie ) .
Firma zajmuje sie między innymi produkcją lotniczych silników turbinowych .

Oferujemy:
-pracę na dłuższy okres czasu
-stawkę € 12.00-€ 12.50 netto
-mieszkanie – własny pokój ( juz w stawce )
-ubezpieczenie zdrowonte 22,50 tygodniowo (odtrącane z wypłaty )
-opiekę polskiego koordynatora
-wypłaty tygodniowe.

Wymagania

-doświadczenie w spawaniu cienkich blach rvs.
-znajomość j. angielskiego
-kurs VCA ( możliwość wyrobienia na miejscu)
-prawo jazdy kat B +własny samochód

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą z 15 letnim doświadczeniem. Naszymi klientami są zarówno ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
50,4PLN - 52,5PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji