Spawacz TIG (Niemcy)

Agencja Headhunters

Rotterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, poszukuje osób na stanowisko Spawacza TIG (141, 141/111).

Do zakresu obowiązków kandydata należy:

  • prace spawalnicze,
  • samodzielne ustawianie maszyn,
  • spawanie w rożnych pozycjach ustawienia ciała,
  • praca według instrukcji spawania i rysunków technicznych, które są w języku niemieckim.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe zatrudnienie, które zapewnia ciągły rozwój,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • niemiecka umowa o pracę oraz wszelkie świadczenia socjalne ubezpieczeniowe oraz zdrowotne, które przysługują na terenie Niemiec,
  • opieka polskiego koordynatora projektu.

Wymagania

Od kandydata, który jest zainteresowany podjęciem pracy oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w zawodzie min. 2 lata,
  • aktualne certyfikaty spawalnicze (TIG),
  • dokładność, precyzja, samodzielność,
  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym,
  • dyspozycyjność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, za pomocą przycisku Aplikuj poniżej.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne