Spawacz TIG/MAG (Budowa)

Viktech P/S

Białystok, podlaskie

Viktech P/S

Od: Viktech P/S
Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska pracy:

  • Zatrudnimy spawaczy TIG i MIG z doświadczeniem (szczególnie w zakresie w budownictwa oraz przy nierdzewnych cysternach)
  • Godziny pracy: Pełny etat (ok. 40h w tygodniu)
  • Gotowość do pracy- natychmiast

Zadania i obowiązki:

  • Spawacz TIG/MIG jest odpowiedzialny za wykonanie wszelkich prac spawalniczych związanych z projektem
  • Wczesniejsze zaplanowanie praca spawalniczych przed rozmoczęciem projektu uzgodnionego z przełożonym
  • Zastosowanie uzasadnionej identyfikacji mocnych I słabych stron alternatywnych rozwiąń
  • Efektywna I efektowna praca
  • Umiejętność czytania I zrozumienia wszelkich materiałów związanych z przeprowadzanym w danej chwili projektem
  • Wykonywanie prac niezagrażających środowisku
  • Wykonywanie serwisu narzędzi, uzgadnianie koniecznych napraw z przełożonym

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku za granicą (mile widziane kraje skandynawskie)
  • Aktualny certyfikat spawalniczy/ dyplom (141 HL-045 TIG MAG 135/36/38)
  • Znajomość technik spawalniczych, a także umiejętnośc posługiwania się rysunkami technicznymi, planami, modelami
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Elastyczne podejście do wykonywanych zadań
  • Znajomość j. angielskiego (warunek konieczny). Dodatkowym plusem jest znajomość jezyka skandynawskiego.
  • Prawo jazdy I samochód
  • Gotowość do podróżowania samochodem pomiędzy Polską a Danią

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie oraz nadgodziny
  • Kontrakt na duńskich warunkach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt długoterminowy
  • Zakwaterowanie w Dani

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie:

  • Aktualnego CV wraz z informacją na temat przepracowanych ostatnich 5 lat, w tym dane odnośnie ostatnich pracodawców
  • Poświadczenie posiadanych umiejętności (np. certyfikat, dyplom itp. krajowy lub zagraniczny)
  • Referencje od dwóch pracodawców (preferowane te poświadczające pracę za granicą)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy posiadają wymagane lub zbliżone kwalifikacje. Na dalszym etapie rekrutacji zostaną przedstawione szczegóły dotyczące pracy.