Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - producenta wysoko wyspecjalizowanych i w pełni wyposażonych konstrukcji stalowych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko spawacza 136.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę na podstawie umowy-zlecenia, z możliwością przedłużenia współpracy i przejścia na umowę o pracę,
- dla osób spoza Trójmiasta oferujemy zakwaterowanie.

Wymagania

- aktualny certyfikat - METODA 136,
- min. 2 letnie doświadczenie w spawaniu,
- doświadczenie w pracy na terenach stoczniowych,
- umiejętność spawania blach o grubości od 20mm do 30mm,
- podstawowa znajomość rysunku technicznego,
- mile widziana umiejętność żłobkowania elektropowietrznego,
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

Opis dodatkowy:
Przed przystąpieniem do pracy będą odbywać się site-testy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz ze skanem certyfikatu z dopiskiem w temacie wiadomości „Spawacz 136”, na adres e-mail, bądź o kontakt telefoniczny pod nr: 669 699 589

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 88)

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji