Spawacz - Ślusarz

Z.P.U.H. Mach

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy i rozszerzaniem zakresu działalności, Firma MACH poszukuje chętnych do pracy, solidnych pracowników na stanowisko:

Wymagania:
Uprawnienia i doświadczenie w spawaniu MIG, MAG, TIG
Doświadczenie w pracach ślusarskich
Znajomość rysunku technicznego
Samodzielność, zaangażowanie, uczciwość

Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie w młodym dynamicznym zespole
Możliwości nauki i doskonalenia umiejętności technicznych
Szansa rozwoju zawodowego
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

www.silmach.com.pl

Miejsce pracy: Zawiercie

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą zdn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Producent Systemów Silosowych SILMACH - nowatorskich urządzeń prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji