Spawacz - Praca w Norwegii

HR Hunters Sp. z o.o.

Płock, 09-400, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WORKSHOP poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

SPAWACZ

Wykonywanie prac i obowiązków zgodnych z wyżej wymienionym zawodem.

Doceniamy sumienność, pracowitość i fachowość wykonywanej pracy.

Zapraszamy do rekrutacji!!!

Prosimy nie składać aplikacji bez dobrej znajomości języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego!!!

Obowiązki:

- Spawanie konstrukcji stalowych i elementów z różnych rodzajów blach, o różnej grubości,

- Spawanie metodami 111, 135, 138, 141.

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego - wymóg konieczny,

- Aktualne certyfikaty spawalnicze 111, 136,

- Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie,

- Preferowany wiek do 50 lat,

- Brak nałogów.

Mile widziane:

- Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii,

- Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,

- Aktualna norweska karta podatkowa - Skattekort,

- Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca zapewnia:

- Legalne zatrudnienie oraz bardzo dobre, norweskie warunki zatrudnienia.

Prezentacja firmy

Agencja pracy Workshop Bemanning og Kompetanse AS zakupując w 2011 r. 10... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 2 lat
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 95PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Brak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie