Opis stanowiska pracy

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Manpower dla jednego ze swoich holenderskich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Spawacz

Poszukujemy osób, które:

• znają język niemiecki lub angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

• są gotowe do wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu,

• mile widziane osoby, które posiadają Sofi Numer,

• posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku,

Wymagania

Klient oferuje:

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozwijającej się firmie,

• współpracę w oparciu o umowę o pracę,

• zapewnione zakwaterowanie,

• pracę w wymiarze pełnego etatu, z możliwością nadgodzin,

Miejsce pracy: Holandia

Kontakt:

ul. Krakowskie Przedmieście 21; Lublin 20-002

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim (lub angielskim).

Praca Stała

Agencja zatrudnienie – certyfikat 412

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne