Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych fińskich Klientów - firmy produkcyjnej, działającej w branży przemysłu ciężkiego poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ 135, 136 MAG

Miejsce pracy: FINLANDIA, Pori

OPIS STANOWISKA:

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy montaż oraz spawanie wielkogabarytowych elementów głównie ze stali czarnej. Praca z rysunkiem technicznym. Grubosc materialu od 3 do 20 mm; złącze teowe pachwinowe i doczołowe.

OFERUJEMY:

• Stałe zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę, min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia; Stawka 14,35 eur brutto /godz

• Zatrudnienie od zaraz

Wymagania

 Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku
 Certyfikaty spawalnicze w metodach 135, 136 MAG,
 Mile widziane umiejętności spawalnicze w metodzie 141 (stal nierdzewna)
 Znajomość rysunku technicznego
 Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji