Spawacz / Monter rurociągów / Instalator

FIL Co. s.r.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukamy spawaczy (141 lub 311) i monterów rurociągów/ instalatorów (najlepiej dwóch) do pracy do Niemiec.
Znajomość języka niemieckiego co najmniej u jednego pracownika warunkiem koniecznym.

- praca na turnusy ( 3 tygodnie praca / 1 tydzień w domu)
- Zakwaterowanie płacone przez firmę
- Transport własny
- Narzędzia własne
- Współpraca możliwa w oparciu o umowę o pracę , ale również na własną działalność gospodarczą
- Wynagrodzenie za godzinę od 10 - 16,00€/godzinę netto na osobę
- osoba z własną działalnością gospodarczą +2-3,00€ więcej
- chodzi o montaż ogrzewania, chłodzenia, urządzeń sanitarnych, ogrzewania centralnego (Fernwarme)
Prosimy o wysłanie życiorysu i certyfikatu mailem

Prezentacja firmy

Herzlich Willkommen auf der Internetseite der FIL Co. GmbH.. Wir ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
141
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis