HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

SPAWACZ MIG - PRACA W NIEMCZECH

Miejsce zatrudnienia: NIEMCY,Straubenhardt-Conweiler

Praca w Niemczech

OBOWIĄZKI:

-Spawanie metodą MIG ,
-Fachowe przygotowanie materiałów do spawania,
-Składanie i spawanie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem

OFERUJEMY:

-Stabilne miejsce pracy w dynamiczniej rozwijającej się Firmie
-Umowę zlecenie
-Wynagrodzenie 14 euro brutto
- Zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV

WYMAGANIA:

- umiejętnośc spawania metodą Mag 135
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- umiejętność czytania rysunków technicznych
- doświadczenie min. 2-3 lat
- aktualny certyfikat

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.