Opis stanowiska pracy

APT Axell [nr certyfikatu 4106 - w zakresie pośrednictwa za granicę] poszukuje od zaraz do pracy w Holandii spawaczy z doświadczeniem w spawaniu konstrukcji metodą Mig- Mag. Spawanie maszyn rolniczych na hali przez cały dzień.

Wymagana min. uprawnienia spawalnicze, doświadczenie w zawodzie i znajomość rysunku technicznego.

Praca w systemie 8 tyg. pracy, 2 tyg. urlopu w Polsce, 8 tyg. pracy. Gwarantujemy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji