Spawacz MIG/MAG ze znajomością języka ukraińskiego

OTTO Work Force

Reńska Wieś, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Reńska Wieś

Nie pobieramy żadnych opłat za pośrednictwo. Nie wymagamy znajomości języka polskiego, liczy się dla nas Twoje zaangażowanie i chęć do pracy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dofinansowanie mieszkania, pewne, stabilne zatrudnienie, pomoc ukraińskojęzycznego pracownika.

Nie masz wizy? Pomożemy Ci załatwić bezpłatnie wszelkie formalności. Jesteś zainteresowany? Wyślij do nas swoje CV.

Oferta pracy tymczasowej

Nr ref: SP/RW/03/16

Zakres obowiązków:

• Spawanie metodą MIG/MAG przy produkcji bram

Oczekujemy od Ciebie:

• Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG

• Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

• Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

• Bezpłatne zakwaterowanie blisko zakładu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.