Spawacz MIG/MAG - wynagrodzenie od 2000 euro netto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wevelgem, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Wevelgem, Belgia

Zadania:

  • spawanie metodą MIG/MAG
  • montaż poszczegolnych elementów maszyn
  • prace przy końcowym etapie produkcji (szlifowanie, gwintowanie, wiercenie)
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu własnym autem na teren Belgii

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto/h
  • pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej oraz trzynastej pensji
  • opiekę polskojęzycznego Kordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • dodatek amortyzacyjny w wysokości 100 euro brutto za podwożenie pracownika

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy