Spawacz MIG/ MAG - Szczecin

Headhunters sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w zaawansowanym przetwarzaniu odpadów, poszukuje osób na stanowisko: Spawacz MIG i/ lub MAG

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • bieżąca konserwacja i naprawa maszyn (pomp, zasuw)

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w spawaniu metodą MIG i/ lub MAG, min. 2 lata
  • posiadania aktualnych certyfikatów
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjności od zaraz

Nasz Klient oferuje:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zakładzie zlokalizowanym w centrum Szczecina
  • pracę na jedną zmianą, 8-godzinny dzień pracy
  • zarobki w przedziale 2500 zł – 3500 zł./ netto (dokłada stawka ustalana jest indywidualnie w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Informujemy, że pracodawca NIE zapewnia zakwaterowania.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88