Spawacz MIG/MAG - Opole

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 r. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z regionu Polski oraz Holandii.

Aktualnie dla naszego Klienta, którego siedziba mieści się w Opolu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz MIG/ MAG

Zadania:

- Przygotowywanie materiałów do procesu produkcyjnego;

- Spawanie elementów metalowych;

- Obróbka końcowa produktu gotowego.

Wymagania:

- Ukończony kurs spawania MIG/ MAG oraz aktualne uprawnienia;

- Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne;

- Doświadczenie na produkcji;

- Gotowości do pracy w trybie zmianowym;

- Dokładności, precyzji, dobrego wzroku.

Oferujemy:

- Pracę w renomowanej firmie;

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

- Atrakcyjne wynagrodzenie;

- Prace od zaraz.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 520PLN - 2 520PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji