Spawacz MIG/MAG NIEMCY Praca od zaraz

Semino Polska

Baden-Württemberg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Ogólny zakres obowiązków:

- Spawanie metodą MIG/MAG (w CV prosimy o podanie posiadanych certyfikatów),

- praca na własnym stanowisku (hala/warsztat) w oparciu o rysunek techniczny,

- obsługa elektronarzędzi,

- przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,

- dbałość o wysoką jakość pracy.

Wymagania

- wykształcenie jako ślusarz lub spawacz lub inne z zakresu obróbki metali,

- mile widziane aktualne uprawnienia,

- doświadczenie w obróbce metali,

- dobra, praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

- prawo jazdy kat. B,

- mile widziany własny samochód (zwracamy koszty dojazdów),

- dyspozycyjność,

- sumienność i gotowość do relokacji,

- przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie – stawka godzinowa gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami,

- dużą liczbę godzin pracy,

- pomoc osoby polskojęzycznej na miejscu.

Rekrutujemy wyłącznie na podstawie nadesłanych CV.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna świadcząca swe usługi w Polsce jak i za granicą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria