Spawacz MIG / MAG do Francji Pilnie ! ( ok.9000 zł netto za m-c)

Personal Expert Sp. z o.o.

Grenoble, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG

Opis stanowiska

spawanie elementów stalowych
praca na warsztacie przy spawaniu małych i dużych konstrukcji ze stali
praca w zakładzie produkującym części do maszyn wojskowych, lotniczych

Nasza oferta

wysokie wynagrodzenie 10-11 Euro netto/godz,
bardzo dobre warunki socjalne
ubezpieczenie społeczne i zdrowotne,
sprawdzone miejsce pracy,
zapewnione zakwaterowanie i opłacone przez pracodawcę (!)
zapewnione dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy
zorganizowany przejazd do Francji
możliwość nadgodzin
opiekę koordynatora polskiego w trakcie trwania kontraktu

Wymagania

wykształcenie kierunkowe jako spawacz/ślusarz
ważne certyfikaty spawalnicze MIG/MAG
umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
kilkuletnie ( min.5 lat) udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu kilku dni

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3-12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zapewnione zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji