spawacz MIG i TIG

Galposter

Myślenice, małopolskie

Galposter

Miejsce pracy: Myślenice

Galposter sp. z o.o., spółka należąca do Grupy Outsourcing Experts S.A. jest obecna na polskim rynku od 1997 roku, działa w obszarze outsourcingu procesów rebrandingowych, zmiany identyfikacji wizualnej oraz reklamy zewnętrznej. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na www.galposter.pl.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem działalności i pozyskaniem nowych projektów do zakładu produkcyjnego firmy Galposter sp. z o.o. w Myślenicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz MIG i TIG
miejsce pracy: Myślenice
nr ref. sp/ml/1013i

Zakres obowiązków:

- spawanie metodą MIG i TIG
- spawanie elementów ze stali nierdzewnej, stali oraz aluminium (arkusze blach, profile, rury, pręty)
- dbałość o wysoką jakość wykonywanych zleceń

Wybranej osobie oferujemy:

- stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
- umowa o pracę na cały etat
- przyjazną atmosferę pracy

Nasze oczekiwania:

- 2 - letnie doświadczenie w spawaniu
- certyfikat spawalniczy metodą MIG i TIG
- znajomość rysunku technicznego
- mile widziane doświadczenie w spawaniu według obowiązujących norm ISO

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".