Spawacz MAG135 Wrocław

ITC Grupa - Polski HR

Wrocław, dolnośląskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

- spawanie konstrukcji metodą MAG, transport i szlifowanie elementów,

- przygotowywanie elementów do spawania

WYMAGANIA:

 min. 2 letnie doświadczenie w zakresie spawania konstrukcji stalowych,

 uprawnienia podstawowe/ponadpodstawowe do spawania metodą MAG(aktualne)

 elementarna znajomość spoin,

 umiejętność czytania oznaczeń spawalniczych ,rysunku technicznego

 mile widziane uprawnienia na inne metody spawalnia

OFERUJEMY:

 atrakcyjne wynagrodzenie [16zł/h na RĘKE]
 Pracę w renomowanej firmie

 niezbędne narzędzia pracy

 umowę o pracę

 stabilność finansową

 komfortowe warunki pracy oraz zgrany i przyjazny zespół współpracowników