Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Graz / Austria

Obowiązki:

- spawanie szyn pociągowych metodą MAG,

- samodzielne ustawianie parametrów spawania,

- optyczna ocena poprawności wykonania spoin,

- spawanie grubej stali, min. 25mm w pozycjach: PA i PB,

- wykonywanie spoin podlegających badaniom nieniszczącym: RT, MT, UT, PT.

Wymagania:

- wyuczony zawód jako spawacz/ślusarz,

- aktualne certyfikaty spawalnicze:

EN 287-1 135 P BW 1.1 S t12 PF ss nb

EN 287-1 135 P FW 1.1 S t12 PF ml

- dobra znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny (znajomość weryfikowana w czasie rozmowy telefonicznej),

- doświadczenie w spawaniu ciężkiej stali,

- umiejętność ustawiania parametrów spawania,

- znajomość rysunku technicznego,

- gotowość do odbycia próbek spawalniczych u Klienta w Austrii.

- praca 3-zmianowa.

Oferujemy:

- umowę o pracę na austriackich warunkach,

- zatrudnienie na czas nieokreślony: początkowo przez agencję a potem bezpośrednio u Klienta,

- atrakcyjne wynagrodzenie: 11,57€; Brutto/h plus dodatki w wysokości 41,40€; na każdy dzień roboczy,

- dodatek do zmian,

- 13. i 14. pensja,

- płatny urlop,

- możliwość zwiększenia stawki godzinowej.

Oferta jest ważna do 09.12.2013

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.