Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta ,niedaleko Berlina , producenta specjalistycznych transporterow (tj.kontenery,cysterny,wagony kolejowe )poszukujemy 25 spawaczy z umiejetnoscia spawania metoda MAG+TIG lub ALU+TIG lub MAG+ALU

Do obowiazkow pracy nalezec bedzie:
-spawanie specjalistycznych pojazdow np.kontenery ciezarowe i kolejowe, cysterny, silosy
-spawanie malych elementow metoda MAG i TIG
-spawanie podzespolow aluminium
-obsluga robotow spawalniczych ( doswiadczenie nie jest tu wymagane )
-transport metalowych elementow do miejsca spawania
-koncowa kontrola spoin spawalniczych
-kontrola jakosci, nanoszenie poprawek

Oferujemy :
- niemiecka umowa bezterminowa ( niemiecki podatek i ubezpieczenie)
- mozliwosc przejscia na stale pod klienta
- opieka polskojezycznego koordynatora
-atrakcyjne wynagrodzenie
-oplacone zakwaterowanie przez firme
- dodatki branzowe

Wymagania

- kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie spawacza
- klient nie wymaga aktulanych certyfikatow spawalniczych, mozliwosc zrobienia na miejscu
- gotowosc do pracy na 2 lub 3 zmiany
- umiejetnosc czytania rysunku technicznego
- znajomosc jezyka niemieckiego pozwalajaca na komunikacje w miejscu pracy
- gotowosc do pracy w systemie zmianowym
-gotowosc do fizycznego wysilku

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
firma oplaca zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy