Spawacz MAG (136/138)

InterKadra Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • spawanie stali konstrukcyjnej o grubości od 30 mm do 70 mm - gównie rury grubościenne;
  • spawanie w oparciu o dokumentację techniczną;
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych elementów;

Wymagania:

  • aktualny certyfikat spawania metodą MAG (136,138);
  • minimum 5 lat doświadczenia w spawaniu metodą MAG;
  • doświadczenie w spawaniu stai konstrukcyjnej
  • umiejętność spawania w pozycjach PF, PC, PA, PB;
  • znajomość języka niemieckiego - dodatkowy atut;
  • samochód do dyspozycji - mile widziany;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości – powyżej 3 metrów;
  • umiejętność żłobienia

Oferujemy:

  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie na umowę o pracę;
  • zarobki w przedziale 11-15 euro;
  • praca w systemie 3 zmianowym (możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy;
  • gwarantowane zakwaterowanie;
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu;
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczenia prywatnego;
  • pracę w Niemczech (ok 260 km od Szczecina).
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.