Spawacz Mag 135- uprawnienia ponadpodstawowe

ITC Grupa - Polski HR

Wrocław, dolnośląskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Polski Holding Rekrutacyjny SA to zespół firm świadczących profesjonalne usługi z zakresu human resources.
Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacza Mag 135

Miejsce pracy:Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:

- spawanie konstrukcji metodą MAG, transport i szlifowanie elementów,

-spawanie w osłonie gazów aktywnych

- praca na wysokości do 3 m.

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie na dolnymśląsku
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
- ważne uprawnienia spawalnicze
- spawanie w osłonie gazów aktywnych/ MAG 135 ponadpodstawowe
- uprawnienia do spawania spoin pachwinowych FW
- uprawnienia do spawania spoin doczołowych BW
- uprawnienia do spawania w grupie materiałowej 3 lub 3.1
- umiejętność żłobienia
- uprawnienia do wykonywania złączy próbnych na materiałach o grubości minimalnej 12,5 mm
-uprawnienia hakowego
- znajomość czytania orzeczeń spawalniczych na rysunkach warsztatowych
- minimum 3 letnie doświadczenie w spawaniu ciężkich konstrukcji stalowych