Spawacz Mag 135 Gorlice/Nowy Sącz/Krosno/Tarnów

ITC Grupa - Polski HR

Tarnów, małopolskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów

SPAWACZ135 Gorlice/Nowy Sącz/Krosno/Tarnów
Miejsce pracy: Gorlice

Firma Heavy-Duty Poszukuje spawaczy metodą 135 (uprawnienia ponadpodstawowe)
Do pracy OD ZARAZ na terenie Gorlic/Nowego Sącza/Tarnowa/ Krosna

OBOWIĄZKI:

- Spawanie na obrotnikach w pozycji PD metodą MAG135

WYMAGANIA:

-Min. 2-letnie Doświadczenie w spawaniu metodą 135

-Aktualne uprawnienia na spawanie metodą 135 (ponadpodstawowe)

-Praca OD ZARAZ

OFERUJEMY:

- Komfortowe warunki pracy

- Duża firma produkcyjna, stabilna pozycja na rynku, możliwość rozwoju

- Atrakcyjne Wynagrodzenie 16-20zł/h NA RĘKĘ, możliwość negocjacji stawki

- Zgrany zespół pracowniczy

NIE ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIA