In Temporis Polska Sp. z o.o.

Spawacz/lutownik

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Machelen (Belgia)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, Belgijskiej firmy świadczącej usługi z zakresu montażu wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Spawanie i lutowanie twarde miedzi (przy instalacjach klimatyzacyjnych);

- Przeprowadzanie prób szczelnościowych;

- Inne prace zlecone przez pracodawcę.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową (13,38 euro brutto/h);

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

- Doświadczeniem w lutowaniu twardym miedzi;

- Doświadczenie w obróbce metali, umiejętność łączenia elementów miedzianych, rur, spawaniu i lutowaniu elementów miedzianych;

- Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym pod katem wykonania instalacji;

- Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;

- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia (termin rozpoczęcia kontraktu 20.10.2014);

- Mile wdziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.