SPAWACZ Kontenerów 135

VPS Henkilöstöpalvelu Oy

Finlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

VPS Henkilöstöpalvelu jest Agencją Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca od 1987 r. Posiadamy 8 centrów rekrutacyjnych w Finlandii oraz biura w Budapeszcie i Tallinie.

Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego klienta, stale poszukujemy osób na stanowisko spawacz. Ciągle prowadzimy intensywna rekrutacje i zatrudniamy wykwalifikowanych kandydatów.

Miejsce pracy: Północno-zachodnia Finlandia

Opis stanowiska:

  • Spawanie blach o grubości 2-30mm, stal czarna.
  • Spawanie stalowych kontenerów żeglugowych oraz pojemniki.
  • Spawanie detali metalowych zgodnie z rysunkiem.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego.
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze.
  • Doświadczenie na stanowisku spawacz minimum 3 lata.

Oferujemy:

  • 14 € brutto/h + dodatki za prace w systemie 2 - zmianowym + dodatki wynikające z obowiązującego układu zbiorowego
  • Pierwsza umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Możliwość banku godzin (lub nadgodzin- w zależności od zapotrzebowania).
  • Zakwaterowanie zawsze organizowane przez pracodawcę.
  • Zakwaterowanie znajduje się blisko miejsca pracy.
  • Umowa o pracę na fińskich warunkach. Pomoc w załatwianiu formalności związanych z pracą i z pobytem w Finlandii.
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne.

Prezentacja firmy

VPS - Valitsemme Parhaat Sinulle! Wybieramy dla Ciebie Najlepsze! <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji