Spawacz CO2 (MAG 135) dla firmy BOBCAT k/Pragi

Agencja Pracy FACHMANN CZ

Dobříš k/Pragi,, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z największych w świecie producentów maszyn budowlanych z siedzibą w Dobříši Republika Czeska – 38 km od Pragi, poszukujemy Spawaczy CO2.
Proponujemy:
1. Umowa o pracę z niezbędnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi, emerytalnymi itp.
2. Wynagrodzenie 165, -Kc/godzinę (3230,-zł netto),
3. Dodatek za zmianę nocną w wysokości 10% średniego wynagrodzenia uzyskanego w danym miesiącu,
4. Dodatek za uciążliwe warunki pracy w wysokości 10% średniego wynagrodzenia uzyskanego w danym miesiącu
5. Urlop wypoczynkowy w wymiarze 5 tygodni,
6. Zakwaterowanie w pełni opłacone przez Pracodawcę,
7. Zakładową kantynę,
8. Możliwość pracy w nadgodzinach (płacone wg Kodeksu Pracy),
9. Legalną pracę na umowę o pracę przez Agencję Manpower Group CZ (ubezpieczenia zdrowotne, emerytalne itd)
10. Termin naborów od 12 stycznia 2015

Wymagania

1. Wykształcenie zawodowe,
2. Ważne uprawnienia spawacza CO2 (MAG 135),
3. Praktyka minimum 1 rok, jako spawacz,
4. Precyzji i dokładności,
5. Gotowości do pracy – od zaraz.
6. Dobrego stanu zdrowia,
7. Nie jest wymagana znajomość języka czeskiego aczkolwiek mile widziana.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FACHMANN CZ

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 600PLN - 5 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bony towarowe, bilety na dojazd z hotelu do fabryki
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji