Spawacz - Belfast, Irlandia Północna

Peak Recruitment

Belfast, Irlandia Północna, zagranica

Opis stanowiska pracy

Spawacz - Dungannon (okolice Belfastu, Irlandia Północna)

Dla naszego klienta z miejscowości Dungannon poszukujemy doświadczonych spawaczy MIG – MAG. Idealny kandydat będzie posiadał minimum 3 letnie doświadczenie w spawaniu czarnej stali metodą MIG – MAG. Kandydat musi również być w stanie samodzielnie czytać rysunki techniczne. Grubość materiału od 3 mm do 2 mm. Praca na pełen etat, dostępne nadgodziny. Stawka godzinowa 9.50 GBP. Wymagana minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Peakstaff Recruitment specjalizuje sie w rekrutacji pracowników s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria