Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Spawacz 141

Miejsce pracy: Lapijoki, Finladnia

Zadania

Prefabrykacja i spawanie elementów ze stali nierdzewnej.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w spawaniu blachy ze stali nierdzewnej,
  • FW i BW,
  • Ważne certyfikaty na metodę141 w pozycji spawalniczej PE, preferowane HL045,
  • Zakres grubości od w zakresie
  • Grupa materiałowa 8 (stal nierdzewna).

Oferujemy

  • Estońska umowę o pracę,
  • Praca w systemie rotacyjnym 6 tyg. na 2 tyg.,
  • Wynagrodzenie podstawowe 6,8 €/h netto (za normalny czas pracy),
  • Czas pracy do 60 godz. tyg.,
  • 30 € diety żywieniowej dziennie,
  • Nadgodziny wg układu związkowego w Finlandii,
  • Przewidywane miesięczne wynagrodzenie netto razem z dietą to 2500 – 3000 €,
  • Dodatkowe ubezpieczanie zdrowotne,
  • 28 dni płatnego urlopu,
  • Opłacone przeloty,
  • Opłacony transport na miejscu,
  • Opłacone zakwaterowanie,
  • Wynagrodzenie płatne co dwa tygodnie ,
  • Wyżywienie we własnym zakresie,
  • Czas trwania projektu: czas nieokreślony.
  • Start projektu: od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj