Spawacz 141 lub 135,136, 311

Socpol

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Socpol (cert.5499) dla pracodawcy z Niemiec poszukuje pracowników na stanowisko:

Praca od zaraz

 Zadania:

- spawanie elementów konstrukcji

- spawanie rur

Pracodawca oferuje umowę na warunkach  niemieckich:

- wynagrodzenie: 11,0 Euro brutto/h + 10,20 Euro diety/ dzień

- pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie

lub

- wynagrodzenie: 11,80 Euro brutto + 30 Euro netto diety/ dzień

- pracodawca organizuje zakwaterowanie

lub

- wynagrodzenie: 9,61Euro brutto/ godz + 6,0 Euro netto /godz

Wymagania

- doświadczenie jako spawacz, w jednej z metod

- ważne certyfikaty

- min. podstawowa znajomość języka niemieckiego

- własny środek transportu

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Prezentacja firmy

JESTEŚMY AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY. DN. 16.02. 2009r., UZYSKALIŚMY CERT... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kontrola jakości, Praca Inne