Opis stanowiska pracy

Dla kontrahenta w Belgii poszukujemy doświadczonego spawacza.

Osoba będzie odpowiedzialna za spawanie konstrukcji oraz rur na zlecenie klienta.

Wymagania

Wymagania:
- minimum 5 lat doświadczenia w spawaniu
- certyfikat 141 - stal nierdzewna - rury od 2-6 mm grubości, o średnicy od 2,5cm
- duże doświadczenie w spawaniu głównie rur
- certyfikat 135 - stal czarna
- angielski - komunikatywny - warunek konieczny
- odpowiedzialność i punktualność

Oferujemy:
- umowę o pracę
- zakwaterowanie
- zwrot kosztów dojazdu (samochód lub bus)

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach 8-16 od poniedzialku do piatku lub wysłanie cv i certyfikatów na adres mailowy.

Prezentacja firmy

DLM Tech NPV

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy