Spawacz 138/ 136 Trójmiasto

Agencja Headhunters

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Headhunters poszukuje spawaczy konstrukcji stalowych metodą 138/136 do pracy na hali jednej z prężnie rozwijających się firm na terenie Trójmiasta. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o nadsyłanie CV oraz kopii certyfikatów spawalniczych na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.
Uwaga!
Aplikacje osób nie spełniających wymagań nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, z możłiwością negocjowania podwyżki po okresie próbnym
- stałą pracę z możliwością przejścia na umowę o pracę, po okresie wdrożenia
- dla pracowników spoza Trójmiasta możliwa dostępność hotelu pracowniczego

Wymagania

Wymagane są certyfikaty spawalnicze na metodę 138/136, grupa materiałowa 1.3, 2, 3 lub 5.

- złącza czołowe BW i pachwiny FW, wykonane na próbce zakresem grubości dla 136 powyżej 12 mm (certyfikat dający uprawnienia na grube blachy)

- pozycja spawania co najmniej PF i PC (mile widziana rura H-LO45 lub blachy PE)

- złącza jednostronne bez podkładki metalowej ss nb.

- aby uczestniczyć w projekcie wymagane są oryginały powyższych certyfikatów, z historią potwierdzoną co 6 miesięcy.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis