Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych fińskich Klientów - firmy działającej w branży przemysłu metalowego poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz 131,135,141

Miejsce pracy: FINLANDIA, Lahti

OPIS STANOWISKA:

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy:

  • montaż oraz spawanie konstrukcji stalowych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle ciężkim
  • spawanie głównie stali czarnej (90% czasu pracy) oraz spawanie stali nierdzewnej (10 % czasu pracy),
  • grubość 2-20 mm
  • praca z rysunkiem technicznym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę, min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Stawka 14  eur/godz brutto
  • Praca od zaraz

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe przy montażu i spawaniu stali czarnych oraz nierdzewnych
  • Doświadczenie w spawaniu metodami 131, 135 oraz 141
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Doskonała znajomość rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji