Spawacz 111, 141 - Norwegia - oferta na już!!!

ES-Perfekt

Norwegia - Stavanger, Haugesund, zagranica

Opis stanowiska pracy

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z planowanymi w najbliższym czasie projektami u naszego klienta –wiarygodnej norweskiej firmy poszukujemy osób z doświadczeniem
na stanowisko " spawacz z uprawnieniami 111 lub 141 ".
Od kandydatów pracodawca norweski oczekuje odpowiednich aktualnych uprawnień, wykształcenia kierunkowego oraz doświadczenia w w/w zawodzie.

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego -warunek konieczny !!!!

• wykształcenie kierunkowe,

• doświadczenie zawodowe "spawacz", aktualne certyfikaty,

• umiejętność czytania rysunku technicznego, planów - warunek konieczny,

• dyspozycyjność,

• gotowość do wyjazdu zagranicznego.

Obowiązki:

spawanie konstrukcji stalowych,

spawanie rur czarnych i nierdzewnych,

Pracodawca oferuje:

• wynagrodzenie (od 165 Nok /godzina brutto),

• pracę w stabilnej dużej firmie,

• umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich,

• pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania,

Wymagania

Prosimy o przesłanie CV lub życiorysu wyłącznie w języku angielskim !!!

Prosimy o załączanie do dokumentów referencji.

Kandydaci samodzielnie ustalają i potwierdzają warunki pracy bezpośrednio z pracodawcą norweskim.

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym przesyłanie ich do krajów trzecich, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

• UWAGA: umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktuj emy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

ES-Perfekt jest agencją rekrutacyjną (nr.rej.5668) specjalizującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie