Sortowanie przesyłek w Firmie kurierskiej Wrocław

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

Sortowanie przesyłek w Firmie kurierskiej

Miejsce pracy : Wrocław (ul. Bierutowska)

Oferujemy:

- Umowa - zlecenie
- Gotowość pracy w godzinach 02:00 – 10:00
- poniedziałek-piątek
- Wynagrodzenie (02:00-06:00 30,28zł/brutto) (06:00-10:00 23,25zł/brutto)
- Zapewniamy transport - Dworzec Gł. PKS>Galeria Dominikańska> Pasaż Grunwaldzki> Korona > Magazyn Bierutowska > Magazyn Mirków

Zakres obowiązków:

- Sortowanie przesyłek
- Dbałość o porządek na stanowisku pracy
- Wykonywanie prac zleconych przez przełożonego

Wymagania:

- Odpowiedzialność
- Umiejętność organizacji czasu pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.