Sortowanie przesyłek kurierskich - praca od zaraz!

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 493) poszukuje dla swojego Klienta z branży logistycznej poszukuje osób chętnych do pracy przy sortowaniu paczek kurierskich.

Praca od zaraz!
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ze składkami ZUS
- ciągłość i stabilność zatrudnienia
- pracę zmianową po 8h lub 4h dziennie(6-10 / 16-20)
- odzież roboczą

Informujemy, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej - długoterminowej.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

- niekaralność
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- podstawowa znajomość obsługi komputera;
- mile widziana umiejętność obsługi skanera magazynowego

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji