Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy EMS (nr certyfikatu 11714)
z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik fizyczny.

Miejsce pracy: Radom (ul. Samorządowa)

Zakres obowiązków:
- pomocnicze prace magazynowe przy załadunki i rozładunku,
- praca przy sortowaniu paczek, przesyłek kurierskich.

Wymagania:
- praca na zmiany 15:00-20:00 i 03:00-08:00,
- dobry stan zdrowia,
- umiejętność obsługi komputera,
- chęci do pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- stawka godzinowa 12zł brutto.
- miła atmosfera pracy
- możliwość elastycznego dostosowania grafiku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres mailowy.

W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli:
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
12PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka