Agencja Zatrudnienia KS Service

Sortowacz

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • sortowanie przesyłek kurierskich
  • załadunek oraz rozładunek kontenerów
  • praca ze skanerem
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy zmianowej
  • nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych
  • nie wymagamy uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • zdolności manualne
  • chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 14,02 zł brutto
  • pracę stałą lub dorywczą
  • pracę w godzinach 21:00-5:00 lub 5:00-13:00
  • odzież roboczą
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy