Randstad Polska Sp. z o.o.

Nowa praca czeka na Ciebie!

A wraz z nią: wynagrodzenie na czas, przyjazna atmosfera, praca blisko miejsca zamieszkania.

Aplikuj na stanowisko sortowacza / sortowaczki i dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Działdowo

SORTOWACZ / SORTOWACZKA

Działdowo

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop)
  • pracę 3-zmianową, w systemie 4-brygadowym
  • wynagrodzenie podstawowe + premię
  • oferujemy 2 tygodniowy okres wdrożenia - nauka sortowania, kontroli jakości

Zadania:

  • proste czynności przy pakowaniu lekkich buteleczek w opakowania zbiorcze
  • kontrola wzrokowa i dotykowa produktów
  • odrzucanie wadliwych towarów
  • dobrego wzroku
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • dobrej organizacji pracy;
  • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47