OTTO Work Force OTTO Work Force

Sorotwanie paczek

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Solec Kujawski

OTTO WORK FORCE POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do wykonywania następujących prac:

Sortowanie paczek
Miejsce pracy: Solec Kujawski, Brukselska 3
Nr ref: SK/SORT/SOL/11/2016

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w godz. 16:00-20.00
- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
- stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną
- chęć do pracy

Obowiązki:
- sortowanie paczek
- prace magazynowe
- załadunek/rozładunek

Oferujemy:
- możliwość pracy na dłuższy okres
- stawkę godzinową oraz premie
- umowę zlecenie

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.