Solution Architect/ Business Development Lead

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Opis projektu:

  • Projekty oparte na platformie Azure, Oracle wykorzystujące szeroki zakres technologii, w tym T-SQL, PL / SQL, Java, Python, Spark, R. Tworzenie niestandardowych aplikacji dla klientów.

Wymagania :

  • Praca nad zapytaniami ofertowymi i możliwość negocjacji szczegółów bezpośrednio z klientem
  • Silne umiejętności programistyczne (Pl / SQL, T-SQL)
  • Doświadczenie w Azure, Python, Spark, R
  • Entuzjasta technologii pragnący nauczyć się nowych technologii
  • Otwarty na nowe wyzwania i eksplorację nowych technologii
  • Chęć do zrozumienia potrzeb biznesowych i ich rozwiązania
  • Motywacja do rozwoju biznesu

Zakres obowiązków :

  • Opracowywanie produktu / tworzenie roadmapy
  • Prowadzenie zespołu programistów
  • Tworzenie pomysłów na nowe rozwiązania w celu zaspokojenia potrzeb klientów
  • Potrafi podzielić złożony wysiłek na zadania i skutecznie przekazać zespołowi szczegóły zadań
  • Rozwój biznesu

Oferujemy:

  • Szkolenia techniczne oraz z kompetencji miękkich
  • Niekorporacyjna atmosfera
  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowa B2B via devire
Devire Devire Devire Devire