Software Tester / Inżynier Jakości Oprogramowania

BrainSHARE

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. to producent innowacyjnej aplikacji do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów SaldeoSMART działającej w sektorze finansowo-księgowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:

  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych nowych funkcji i zmian w aplikacjach webowych
  • analiza, projektowanie i przygotowywanie scenariuszy, przypadków i danych testowych
  • automatyzacja testów
  • zgłaszanie wykrytych błędów oraz pilotowanie procesu ich naprawy
  • raportowanie wyników testów
  • aktywna współpraca z zespołem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów kierunku informatycznego lub pokrewnego
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • doświadczenie w tworzeniu specyfikacji użytkownika i testowej
  • znajomość narzędzi do testów automatycznych (junit, selenium, webdriver)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość/umiejętność testowania HTML, SQL, API/REST (XML, HTTP, Web Services)
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu testów white-box i black-box
  • wiedza z obszaru cyklu wytwarzania oprogramowania
  • wiedza z obszaru przygotowania i implementacji różnego rodzaju testów oprogramowania
  • proaktywność w działaniu, zaangażowanie oraz chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej z polskim kapitałem
  • możliwość kreatywnej pracy nad innowacyjnymi projektami
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • przyjazna i twórczą atmosferę pracy
  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prezentacja firmy

Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. to producent nowoczesnych rozwiązań infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości