Software Tester (Android/iOS)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1117756

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy aktualnie kandydatów zainteresowanych rolą Software Testera
Lokalizacja: Warszawa
Froma współpracy: B2B (via Hays)
Stawka: do negocjacji

Zadania:
  • wykonywaniem testów oprogramowania telefonów
  • analiza działania protokołów sieciowych podczas wykonywania scenariuszy testowych
  • dokumentowaniem wyników testów
  • dokumentowaniem i raportowaniem wykrytych błędów
  • weryfikowaniem dostarczanych poprawek
  • opracowywaniem i dokumentowaniem nowych scenariuszy testów

Czego oczekujemy:
  • znajomości interfejsu użytkownika mobilnych systemów operacyjnych (Android, iOS)
  • podstawowa znajomość pracy w środowiskach systemów Unix
  • podstawowa wiedza o protokołach IKE/IPSec, SIP, RTP, http
  • podstawowa znajomość narzędzia wireshark
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego

Mile widziane:
  • wiedza z zakresu działania i budowy sieci GSM/UMTS/LTE i systemu IMS (VoLTE, VoWiFi)

Oferujemy:
  • benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
  • partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • stała i długoterminowa współpraca pozwalająca na przejście do innych działów w firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland