Software Test Analyst

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Na rzecz globalnego dostawcy usług i rozwiązań IT dedykowanych do sektora finansowego, w szczególności banków poszukujemy kandydatów do automatyzacji testów.

Dołącz do nowo powstającego zespołu testerskiego dedykowanego do projektu dla jednego z największych europejskich banków!

Software Test AnalystMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Gwarancja zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi poprzez analizę, planowanie, projektowanie i konstruowanie przypadków testowych
  • Współpraca z biznesem, klientem, programistami, analitykami, konsultantami
  • Analiza, planowanie, projektowanie i konstruowanie przypadków testowych
  • Realizacja testów
  • Opracowanie, utrzymanie i aktualizacja manualnych i automatycznych skryptów testowych, narzędzi, symulatorów, zbiorów danych i innych programowych narzędzi testowych wymaganych do realizacji planów testowych.
  • Zapewnienie wewnętrznej kontroli jakości

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem manualnym oprogramowania
  • Mile widziana wiedza na temat serwerów klasy mainframe
  • Preferowany certyfikat ISTQB
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - dugość nie ma znaczenia - szukamy osoby o profilu Junior oraz Senior!
  • Umiejętność pracy w metodyce Agile
  • Znajomość zasad, faz, procesów tworzenia aplikacji
  • Umiejętność rozumienia i koncentracja na potrzebach klienta
  • Dobre zdolności analityczne, mile widziane doświadczenie w analityce biznesowo-systemowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Praca dla globalnego dostawcy usług i rozwiązań IT dedykowanych do sektora finansowego
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata
  • Bardzo bogaty pakiet socjalny (jeden z najlepszych na rynku!)
  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera
  • Praca w centrum Warszawy
  • Pakiet szkoleń początkowych wdrażający w zagadnienia sektora bankowego oraz omawiający używane komponenty programistyczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Wygodne stanowisko pracy, ciepła kawa bez limitów ;)

Jeśli propozycja brzmi ciekawie zapraszam do niezobowiązującej rozmowy na temat powyższej oferty oraz pozostałych prowadzonych przez nasz zespół projektów !

Pozdrawiam serdecznie,

Consultant ICT
kpi@hrk.eu, tel. +48 506 287 602

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.