Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych

Naszym Klientem jest światowy lider technologiczny w bardzo szybko rozwijającym się przemyśle zabezpieczeń elektronicznych.

Jest to organizacja o ogólnoświatowym zasięgu, z biurami handlowymi i wsparciem technicznym w 27 krajach, z zakładami produkcyjnymi i rozwiniętą siecią logistyczną w Stanach Zjednoczonych, Europie, Południowej Afryce, Australii i w Chinach.

Do nowego projektu szukamy Software Inżyniera z zakresu C++, Node.js i nie tylko.

Software Engineer C++

Nr ref.: 39000
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:

Jako software inżynier będziesz:

  • Członkiem zespołu projektowego i developerskiego odpowiedzialnego za stworzenie nowego, kompletnego produktu
  • Projektował moduły aplikacji, implementował je bazując na funkcjonalnych standardach produktu oraz tworzyć dokumentacje
  • Dokumentować i weryfikować swój kod programistyczny
  • Prowadzić ewaluacje kodu współpracowników
  • Brać udział w pełnym cyklu projektu developerskiego, od ustalenia szczegółów technicznych i projektowania po implementacje, testowanie i utrzymanie produktu

Oczekiwania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Bardzo dobra znajomość technologii C++

Znajomość co najmniej jednej z poniższej wymienionych technologii:

  • Javascript, Python
  • Node.js
  • SQL, NoSQL i/lub bazy danych takie jak LevelDB, MongoDB, MySQL
  • UML używane w projektowaniu w softwarze
  • Znajomość środowiska Linux

Oferta:
  • Praca w zespole doświadczonych developerów
  • Jasna ścieżka kariery
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Programy szkoleniowe
  • Mozlwiość rozwoju i awansu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Kurs języka angielskiego
  • Zajęcia sportowe
  • Dodatek do lunchu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)