Software Engineer C/C++

Moorgate

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Rozwój aplikacji i warstwy GUI
  • Implementacja, weryfikacja i walidacja oprogramowania dla projektów z obszaru przemysłu kosmicznego
  • Analiza architektury i rewidowanie błędów w systemie oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Tytuł inżyniera informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Komercyjne doświadczenie w zakresie programowania w języku C/C++ z biblioteką QT
  • Znajomość systemów Linux i projektowania oprogramowania miękkiego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość Matlab, Python, Enterprise Architect

Nasz klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Praca w dużych, międzynarodowych projektach
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającej dalszy rozwój zawodowy

Prezentacja firmy

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca usługi adresowane do klientów,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych