Software Development Engineer in Test

Intive (pl)

Kraków, małopolskie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Kontrola jakości

Obowiązki:

  • Tworzenie/Projektowanie, automatyzacja, implementacja i utrzymanie testów
  • Tworzenie scenariuszy testowych opartych o specyfikację oprogramowania
  • Analiza błędów na podstawie specyfikacji i rekomendowanie nowych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej na podstawie testów i zaimplementowanych zmian
  • Współpraca z zespołem developerów przy tworzeniu nowych frameworków oraz prototypów oprogramowania
  • Współpraca ze specjalistami z całego świata przy implementowaniu nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego jako tester oprogramowania
  • Doświadczenie w automatyzacji testów
  • Znajomość języków programowania takich jak: Java, C++, Python
  • Doświadczenie w pracy z przynajmniej dwoma narzędziami: Selenium WebDriver, JMeter, JIRA, Bugzilla, QTP, TestNG, JUnit
  • Podstawowa znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w pracy z XML
  • Znajomość systemów Linux/Unix
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (projekty prowadzone w środowisku międzynarodowym)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów (zespół najwyższej klasy specjalistów z całego świata)
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, lekcje języka angielskiego, zajęcia sportowe)
  • Możliwość pracy na podstawie umowy o pracę/ b2b

Intive (pl)